blacharstwo łódź
  lakiernictwo łódź
  naprawy powypadkowe łódź
 
 
 
 

 

UL-MOT - blacharstwo łódź, lakiernictwo łódź, naprawy powypadkowe łódź

Celem naszej firmy jest sprostać oczekiwaniu naszych klientów, dostarczyć im pełnego zadowolenia z wykonanej usługi.
Firma przez wiele lat zdobywała zaufanie klientów. Tworzyła swoją markę opartą na wysokiej jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu doskonaleniu zapewniamy naszym klientom usługi na wysokim poziomie za przystępną cenę.
Wykonujemy kompleksowe naprawy z zakresu blacharstwa i lakiernictwa a także naprawy poszczególnych podzespołów.
Fachowa naprawa samochodu to złożony technologicznie i organizacyjnie proces, wymaga szczególnej staranności głównie ze względów bezpieczeństwa. Eksploatacja pojazdu wiąże się z tym i co jakiś czas należy dokonać przeglądu powłoki lakierniczej .
Wygląd i estetyka samochodowa jest bardzo ważna.
Uszkodzona powłoka lakiernicza przez stłuczki lub tzw. rysy na lakierze, powoduję że samochód nie prezentuję się najlepiej, a co ważniejsze takie ubytki powoduję powstawanie korozji.
Aby temu zapowiedz należy odnowić lakier w miejscach uszkodzonych lub zabezpieczyć najbardziej narażone na korozję elementy karoserii.
Pracujemy na materiałach wysokiej jakości, przyjaznych środowisku. Posiadamy mieszalnię lakierów i komorę lakierniczą . Do prac lakierniczych wykorzystujemy lakiery, podkłady i kosmetyki takich renomowanych firm jak DU PONT, STANDOX, NEXA AUTOCOLOR, 3M a warsztat wyposażony jest w profesjonalne maszyny i urządzenia.
Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe uzupełniane systematycznie szkoleniami . Ich wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej zapewnia wysoką jakość naszych usług.
Jeśli miałeś stłuczkę i szukasz warsztatu naprawczego zapraszamy!!!!!
Nasza firma świadczy usługi bezgotówkowe od wielu lat. Z nami formalności związane z likwidacja szkody komunikacyjnej nie są problemem, pomagamy klientom przebrnąć przez nie zrozumiałą procedurę w firmach ubezpieczeniowych, w efekcie skutkuje to uzyskaniem nie zaniżonych kosztów naprawy. Wykonywane u nas oględziny powypadkowe dają gwarancję dokładnego opisu szkody, co nie jest możliwe w firmie ubezpieczeniowej, gdzie nie można skorzystać ze sprzętu diagnostycznego lub podnośników. Należy pamiętać, iż po kolizji może dojść do uszkodzeń, których gołym okiem nie widać . Podczas oględzin potrzebna jest fachowa wiedza, umiejętności oraz doświadczenie. Naprawy bezgotówkowe są wygodną formą likwidacji szkód komunikacyjnych , klient nie angażuje w takiej procedurze swojego czasu oraz środków finansowych.